Kaip išsirinkti rankinę?

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Moteriškos rankinės būna skirtingos, jas galima būtų suskirstyti ne tik pagal medžiagą, iš kurios jie yra pagaminti, bet ir pagal paskirtį. Kaip išsirinkti rankinę?

rankinę

Moterų rankinės - vienas paslaptingiausių iš visų moteriškų aksesuarų. Neįmanoma atspėti moteriško charakterio paslapties, nesupratęs , kodėl kiekviena moteris pasirenka tam tikros formos ir dydžio rankinę, nes ji išsirenka ne tik aksesuarą , papildanti garderobą, bet ir atributą, kuris pabrėžia jos unikalų stilių ir statusą. Moteriškos rankinės būna skirtingos, jas galima būtų suskirstyti ne tik pagal medžiagą, iš kurios jie yra pagaminti, bet ir pagal paskirtį.

Rankinės dydis

Reikia priminti, kad tik elegantiška vakarinė rankinė, su kuria žvaigždės puikuojasi ant raudono kilimo , nuotakos rankinė ar proginė rankinė (delninė) - gali būti maža. Kadangi tik šiais ypatingais atvejais rankinė atlieka dekoratyvinę funkciją. Visais kitais atvejais, jums reikia rankinės, kad laisvai tilptų raktai, mobilusis telefonas, piniginė, kosmetinė arba kai kuria kosmetika (lūpų dažai, tušas, skaistalai ir tt). Šiuolaikinės moterys rankinėje nešioja viską, ko gali prireikti dienos bėgyje: dokumentus, manikiūro rinkinį, drėgnas servetėles. Tačiau, bet kuriuo atveju, nereikia pulti į kraštutinumus - didžiulė, panaši į maišą rankinė , mažai tikėtina, kad bus geriausia puošmena jūsų aprangai. Be to, dažnai tokioje didelėje rankinėje būna sunku surasti norimą daiktą.

Rankinės spalva

Kažkam patinka spalvotos rankinės, kažkam rankinės su auksinių ar metalinių blizgesių. Bet dauguma moterų pasirenka neutralių spalvų rankines. Pačios populiariausios neutralios klasikinės spalvos: balta, smėlio, ruda ir juoda. Tai universalios spalvos, niekada neišeinančios iš mados.

Madingos sezoninės detalės

Ryškus motyvai, aksomas, plunksnos ar dirbtinės dekoratyvinės gėlės - visa tai yra sezoniniai motyvai. Perkant tokia rankinę, būtina atsižvelgti į tai, kad nešiosite jus ją ne daugiau kaip vieną sezoną.

Klasika visada lieka klasika

Mada nepastovi, na o klasikinės rankinės visada išlieka madingi. Klasikinė rankinė turi nelabai griežtą formą, be dekoratyvinių puošmenų. Minimalizmas visada laikomas klasika.

Patogumas

Ar kada pastebėjote, kad kai kurie rankinių modeliai būna nepatogūs ir sunkūs? Masyvios metalinės sagtys ir tvirtinimo detalės, stora/sunki oda - ne kiekviena moteris galės nešioti tokią rankinę ilgą laiką, net tuščią! Todėl ,perkant rankinę ,pasverkite ją rankoje, pavaikščiokite. O, perkant internetu, atidžiai skaitykite rankinės aprašymą. Nepriklausomai nuo rankinės dydžio, ji turi būti patogi, todėl, kad jūs ją nešioti beveik pastoviai. Perkant rankinę , galvokite, su kokiais drabužiais jus galėsite ją nešioti, kokiu metų laiku, ar tiks prie jūsų avalynės, nes taisyklė , kad batai ir rankinė turi būti vienos spalvos vis dar galioja. Bet jūs taip pat galite rankinę derinti prie savo drabužių ir tada nebūtinai ji turi sutapti su batų spalvą.

Nusipirkti rankinę jūs galite neišeidami iš namų. Tai paprasta ir patogu. Platų rankinių asortimentą siūlo mūsų internetinė parduotuvė MargoSala.lt .

Autorius : Margo

Peržiūros: 35