Šalikas - stilingas aksesuaras

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Šalikas - puikus aksesuaras išreikšti asmenybę ir stilių. Galima pasirinkti įvairiausių dydžių, formų, spalvų ir raštų šalikų. Šalikai gali papildyti ir pagyvinti bet kokią aprangą, suteikti jūsų stiliui ypatingą charakterį.

Šalikas - stilingas aksesuaras, kuris reikalingas visais sezonais ir metų laikais . Jis gali būti naudojamas bet kokiu oru. Šaliko žavesys slypi jo gebėjime keisti visą aprangos vaizdą, pridedant norimą akcentą ir nuotaiką. Jis sugeba tinkamai pakeisti įvairius papuošalus. Tai nepakeičiamas drabužių aksesuaras šaltuoju metų laiku. Jis naudojamas kaip meniškas, šiuolaikiškas papildymas prie drabužių ir kaip klasikinis elegantiško aksesuaro variantas.

Šalikas - puikus aksesuaras išreikšti asmenybę ir stilių. Galima pasirinkti įvairiausių dydžių, formų, spalvų ir raštų šalikų. Šalikai gali papildyti ir pagyvinti bet kokią aprangą, suteikti jūsų stiliui ypatingą charakterį.

Nereikia pamiršti ir apie tiesioginį šaliko paskirtį - sušildyti ir apsaugoti nuo vėjo. Skirtingai aprangai turi būti atskiras šalikėlis. Pavyzdžiui, žiema prireiks megzto šilto šaliko, o pavasarį lengvo, plono šalikėlio. Šalikas yra labai praktiškas. Yra daug būdų, kaip galima rišti šalikus ir kaskart jus turėsite naują aksesuarą. Tai leidžia visiškai pakeisti šaliko paskirtį ir jo stilių.

Kiekviena moteriai reikėtų turėti keletą gražių šalikėlių prie įvairių drabužių ir orų. Palepinkite save maloniu pirkiniu , perkant internetu. Pirkti internetu yra labai paprasta , nereikia gaižti laiko lakstant po parduotuves. Tereikia : noro , interneto ir puodelio kavos ar arbatos šalia. Gero apsipirkimo !

„Hermes“ mados namų išleista knyga „Šalikų rišimo būdai“ :

http://www.ask4style.ru/images/stories/img/scarves/hermes_book.pdf

Peržiūros: 28