Rankinė pagal Feng shui

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Sėkmę moteriai ( pagal Feng shui ) gali pritraukti rankinės spalvą .


Pagal Feng shui rankinės spalva ir forma gali pritraukti sėkmę, pinigus, meilę, sveikatą. "Moters sėkmė - jos rankose, o tiksliau - jos rankinėje " , tvirtina Singapūro Feng shui meistras John Lock.
Rankinių spalva, kaip moterys juos laiko ir kas jose randasi - visa tai gali paveikti jų sėkmę". Pasak Locke, kad sėkmė visada būtų su jumis, jūs turite laikyti savo rankinę kairėje rankoje- tai padidina tai, ką į ją patenka ir sumažina tai, ką iš jos paima. .Dešinė kūno pusė - tai stiprus "Baltas Tigras", o kairė - galingas "Žalias Drakonas".
Jeigu jus norite pritraukti sėkmę darbe, tada jūs turėtumėte pasirinkti rankinę griežtos, kvadrato ar stačiakampio formos . Rankinės kampai turi būti aštrus, o rankena - trumpa.
Jeigu jus norite sutvarkyti savo asmeninį gyvenimą, tada jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į delnines ir į mažas rankines. Nepaisant kuklaus dydžio, tokioje rankinėje gali tilpti visi jūsų norai, pritraukti meilę ir padėti jums sukurti santykius.
Ypatingą dėmesį skirkite tam, kur dedate savo rankinę. Jeigu jus sėdite, tai geriausia dėti ją iš kairės. Niekada nedėkite rankinės ant žemės, ant grindų, nes pinigai nemėgsta purvo, o grindys - nešvari danga. Tad pinigai iškeliaus ten, kur švaru. Patartina dėti į rankinę trijų monetų ryšulį ir daiktus - spalvos, kuri pritraukia sėkmę (raudona, geltona). Tai - sėkmės magnetai.
Spalva taip pat vaidina labai svarbu vaidmenį , renkantis rankinę.
Raudona rankinė pritraukia meilę ir daro moterį pasitikinčia savimi ir išskirtinę.
Juoda rankinė, pagal feng shui, yra galingas talismanas ir apsaugo moterį nuo neigiamos energijos srauto.
Žalia rankinė pritraukia pinigus , ramina ir subalansuoja moterį.
Mėlyna spalva simbolizuoja išmintį ir intuiciją. Su šios spalvos rankinę moteris tampa jautri , protinga, išmoksta nuspėti įvykius.
Geltonos ir oranžinės spalvos turi teigiamą poveikį moters sveikatai. Balta spalva traukia malonius ir gerus žmones ir apsaugo nuo blogos akies.
Kalbant apie rankinės dydį, Feng Shui rekomendacija yra paprasta - kuo daugiau, tuo geriau.
Ir pamirškite apie madingas tendencijas ir dizainerių rankines, jeigu jūsų tikslas - pritraukti fortūną į savo pusę.
Niekada nedėkite svetimų daiktų į savo rankinę - tai gali turėti neigiamą poveikį sveikatai ir atnešti jums nesėkmę.
Ir pabaigai ... Nedarykite rankinėje nereikalingų smulkmenų "sandėlį" - tai sukelia finansų energijos sustingimą.


Autorius : Margo

Peržiūros: 41