Ar gali piniginė pritraukti turtus?

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Ką daryti, kad jūsų piniginė pritrauktų "piniginius" turtus? Norėdami padidinti pinigų energiją, piniginėje laikykite 3 kiniškų monetų vėrinėlį, surišta raudona virvute.

Piniginė - nepakeičiamas pinigų laikymo aksesuaras. Jis gali daug pasakyti apie savo šeimininkės statusą, apie jos finansinę padėtį, skonį ir stilių. Moterys ypač kruopščiai renkasi piniginę, nes jos vertina ne tik piniginės patogumą ir funkcionalumą , bet ir jos išvaizdą. Moteriška piniginė - tokia pat svarbi stiliaus detalė , kaip ir pvz. rankinė.

Gerą skonį turinčios moterys renkasi pinigines pagal rankines spalvą. Dalykinio tipo moterys renkasi juodos ar rudos spalvos pinigines be jokio dekoro. Tačiau nereikia pamiršti, kad be estetinio funkciją, piniginė saugo savyje pinigus. Šiuolaikinė moteriška piniginė gali būti bet kokios spalvos - mūsų parduotuvėje galite rasti rudų, juodų, raudonų, žalių ir mėlynų piniginių. Galima pasirinkti sidabro ar ryškios rožinės spalvos piniginę - spalvų įvairovė stebina. Pagrindinis kriterijus, renkant piniginę, turėtų būti jūsų rankinė. Reikia pasirinkti piniginę jeigu ne tokios pat spalvos, kaip rankinė, tai bent artimiausio atspalvio. Pavyzdžiui, prie raudonos rankinės galite pasirinkti piniginė bordo, tamsiai rožinės ar morkų spalvos.

Kaip pasirinkti moterišką piniginę pagal Feng Shui

Senovės kinų mokslas Feng shui žino, kaip mūsų gyvenamąją erdvę padaryti harmoninga. Taip pat Feng Shui žino kokia turi būti moteriška piniginė. Norint visada turėti pinigų, reikia pasirinkti piniginę raudonos, bordo ar aukso spalvos. Tai tradicinės turto spalvos. Bet iš mėlynos, žydros ar žalios spalvos piniginės pinigai ištekės kaip vanduo. Pinigai mėgsta didelę piniginę. Be to, piniginė neturi lenktis ir taip glamžyti pinigus. Jeigu jie netelpa į piniginę ir juos sulenkia per pusę - tada piniginė jiems tampa per ankšta ir jie nebenori būti jūsų piniginėje. Banknotai turi būti sudėti griežtai didėjimo tvarka. Feng shui neleidžia laikyti nuotraukas piniginėje. Norėdami padidinti pinigų energiją, piniginėje laikykite 3 kiniškų monetų vėrinėlį, surišta raudona virvute.

 

daryti, kad jūsų piniginė pritrauktų piniginius turtus?

1.Negalima išleisti visų pinigų (iki paskutinio cento) iš piniginės. Palikite nors kelias monetas . Idealu būtų turėti kokia nors pastovią kupiūrą ar monetą, kuria niekada neišleisite.

2.Pinigus, kuriuos radote arba laimėjote azartiniuose žaidimuose, negalima dėti į savo piniginę. Tokius pinigus geriau greitai išleisti arba paaukoti labdarai.

3.Reguliariai valykite savo piniginę nuo senų kvitų, bilietų, užrašų - tai šiukšlės, kurias nemėgsta piniginė.

4.Neverta nešioti piniginėje nuotraukų. Piniginė turi tik vieną funkciją - laikyti pinigus.

5. Jeigu jūsų piniginė nusitrynė arba suplyšo , nedelsiant išmeskite ją ir nusipirkite naują.

6. Negalima dovanoti tuščios piniginės – prieš įteikiant dovaną , įdėkite į ją nors 5 centus.

Svarbiausia, kad piniginė jums taptų puošmena ir pasididžiavimu, o pinigams - jaukus lizdelis ir sėkmingo "veisimo" vieta.

Dabar jūsų naujoji piniginė ne tik saugos pinigus, bet taip pat leis jums išleisti juos su malonumu!

Autorius : Margo

Peržiūros: 52