Rankinių mada 2018/2019 m. ruduo-žiema

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Stilingos moteriškos rankinės papildys jį ir sukurs pilną ir harmoningą įvaizdį. Žiemą ir rudenį mūsų apranga yra labiau ribota, todėl svarbų vaidmenį kuriant įvaizdį vaidina tinkamai pasirinkta rankinė.

2018/2019 m. rudens-žiemos rankinių mada

Manoma, kad rankinė moterims reiškia tą patį, ką piniginė vyrams. Viena vertus, tai tik nedidelis maišas, kita vertus be jo mes jaučiamės neapsaugoti. Moteriška rankinė - tai ne tik praktiškas ir funkcionalus daiktas, bet ir labai reikalingas aksesuaras, be kurio sunku įsivaizduoti moters įvaizdį. Neįmanoma pasiekti pilnaverčio įvaizdžio be aksesuarų. Stilinga moteriška rankinė papildys jį ir sukurs pilną ir harmoningą įvaizdį. Žiemą ir rudenį mūsų apranga yra labiau ribota, todėl svarbų vaidmenį kuriant įvaizdį vaidina tinkamai pasirinkta rankinė.

 Žinoma, mados pasaulyje yra nemažai klasikinių formų ir neutralių spalvų, tačiau ryškus aksesuaras suteiks įvaizdžiui pilnumo ir akcentuos jūsų nepriekaištingą skonį. Taip pat ant mados pjedestalų galima pamatyti daugybę užuominų, kaip tinkamai derinti rankines ir drabužius.

Šiame sezone ypač populiarūs įvairūs metaliniai elementai, dideli tūriai, nestandartinės formos, ryški ir įsimintina apdaila, natūralus ar dirbtinis kailis. Visos šios "naujovės" galima buvo pamatyti garsių dizainerių parodose. Pagrindiniais dekoratyviniais akcentais tapo kutai, visokiausios grandinėlės ir kniedės, ryškus kailis, taip pat gamtos piešiniai, imituojantys roplių odą arba afrikiečių savanų gyventojus. Apibendrinus, galima pasakyti, kad didžiausias rankinių modelių pasirinkimas privers jus nusipirkti ne vieną ir netgi ne dvi rankines jūsų kolekcijos papildymui. Na, o išsami 2019 m. mados tendencijų apžvalga padės jums apsispręsti dėl modelio ir spalvos.

 Taigi, kokios rankinės madingos šį rudenį ir žiemą, išsiaiškinsime kartu.

 

Madingos rankinės 2018 m. Ruduo

Nedideli rankinukai su grandinėlės rankena

Rankinės rankena grandinėlės forma - ne naujiena. Dar praeito šimtmečio 20-ais metais buvo sugalvota rankinės rankenos padaryti iš grandinėlės, o ne iš odos. 2018 m. rudens sezone

rankinukai su grandinėlės rankenom vėl tapo labai madingi. 

 

Rankinukai ant juosmens

Mados viršūnėje dabar yra juosmens rankinės, kurios buvo labai populiarios 90-ais praeito šimtmečio metais. Tačiau iš praeities liko tik panašus kirpimas, medžiagos gi naudojamos labai modernios. Praėjusiais metais šios rankinės tiesiog "susprogdino" mados sferą. Jie yra patogūs tuo, kad išlaisvina rankas. Be to, šitas madingas aksesuaras gali sėkmingai paryškinti jūsų figūrą - pabrėžti liemenį, suteiks šarmo, figūrą taps moteriškesnė.

 

 

Apvalios rankinės

Neabejotinai tokios nestandartinės formos moteriška rankinė būtinai pritrauks dėmesį. Ji puikiai dera su klasikiniu stiliumi, kelnėmis, kostiumais, madingais sijonais, su bet kokiais paltais. Kaip matote, tokia neįprasta rankinė lengvai pritaps jūsų kasdieniniame gyvenime.

   

 

 

 

Stilingos ir erdvios kuprinės

Rankinės-Kuprinės nėra nauja tendencija, tačiau ji tęsia savo žygį mados podiume.

                                                     

 

Rankinės-maišai

Didelį susidomėjimą mados gerbėjoms kelia ši universali, funkcionali, erdvi ir praktiška 2018-2019 m. rudens-žiemos rankinės versija. Tokie modeliai puikiai dera su laisvais stiliais.

 

Drapiruotė ant rankinės atvarto

Net pati paprasčiausia rankinė gali atrodyti įspūdingai panaudojant rankinės atvarto dekorą. Viena pagrindinių sezono taisyklių - viskas, kas genialu, yra paprasta.

 

Rankinės su kutais

Visokiausi odiniai, zomšiniai ar šilkiniai kutai - geriausia idėja bet kokio stiliaus rankinei. Be to, kuo rankinė mažesne, tuo ilgesni turi būti kutai.

 

  

 

Madingos rankinės 2018/2019 m. Žiema

 

Kailinės rankinės

Taigi, į mados podiumą grįžo kailinės rankinės, kurios buvo labai populiarios prieš 7-8 metus. Kailinės rankinės labai harmoningai dera su metaliniais elementais - tai gali būti rankena, dirželis ar kita furnitūra. Praėjusiame žiemos sezone kailis buvo naudojamas tik kaip rankinės dekoras, dabar gi madingi modeliai pasiūti vien iš kailio. Neįmanoma praeiti pro tokį "gauruotą" aksesuarą, juk jis žiūrisi gan neįprastai.

 

 

Muftos-movos

Dar viena nauja tendencija - movos. Įdomi ir ne senamadiška versija, kuri jau dabar pradeda populiarėti tarp merginų. Išskyrus pagrindinio tikslo - daiktų saugojimo, jos gali žiema sušildyti rankas. Movos puikiai papildys įvaizdį ir suteiks jam didesnio išskirtinumo.

 

           

 

Zomšinės (verstos odos) rankinės

Kilniai atrodo rankinės iš verstos odos (zomšo). Šį sezoną jos bus vienos madingiausių. Skirtingų stilių ir spalvų, tačiau jos visos turi vieną bendrą bruožą: jos yra gražios, madingos ir praktiškos.

    

 

 

Klasikinis modelis "Tote"

Turbūt kiekviename moteriškame garderobe turėtų būti rankinė "tote". Nes tai labai universalus modelis. Pasirinkę tinkamą atspalvį, ji galima derinti kaip prie verslo, taip ir prie kasdienio stiliaus. “Tote” rankinės labai talpios, tačiau tuo pat metu ne perkrauna įvaizdį, o atvirkščiai, daro jį labiau holistiniu.

 

  

 

 

Dvigubos rankinės

Jeigu jus laikote rankose dvi rankines ir negalite nuspręsti, kuria iš jų labiau tinka dabartiniam įvaizdžiui, drąsiai imkite abi rankines ir nešiokite jas kartu, nes šiame sezone tai bus super madinga! Manote, kad tai yra pokštas? Jokiu atveju ne! Visi mados namai vienu balsu teigia, kad dvigubos rankinės yra 2019 m. “bomba”. Svarbu, kad toks komplektas atrodytų harmoningai, tarpusavyje derėtų .

 

 

Kaip matote, nauja yra seniai pamiršta sena. Dizaineriai siūlo didelį pasirinkimą kiekvienam skoniui.

Kokios rankinės jus vilioja, kurios patinka labiausiai?

 

Kokios rankinės bus madingos 2019/2020 m. rudens/žiemos sezoną?

Skaitykite straipsnį : 2019/2020 M. RUDENS-ŽIEMOS RANKINIŲ MADA

 

Jeigu straipsnis jums patiko – dalinkitės su draugais ! 

#rankinės #rankinukai #kuprinės

 

 

 

Peržiūros: 66