2017/2018 m. rudens-žiemos rankinių mada

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

2017-2018m. rudens-žiemos sezono mados pristatymo metu , dauguma žiūrovių akylai studijavo naujas sukneles. Tačiau stiliaus žinovės akimis ieškojo detalių – aksesuarų. Kadangi jie žino: stilių užbaigia būtent detalės. Jų tarpe - rankinės. Taigi, kokios rankinės madingos šį rudenį ir žiemą, išsiaiškinsime kartu. Tikrai bus iš ko rinktis !

Dauguma dizainerių mano, kad klasikinis moteriškos rankinės variantas yra beveidis ir nevertas dėmesio. Tačiau standartiniai juodai baltos ir rudos spalvos modeliai lieka madingi ir 2018 m.

Retro arba Vintage. Įdomiausia kryptis moteriškų rankinių madoje, tai rankinės pagamintos retro ar vintage stiliuje. Toks aksesuaras tiks bet kokiam įvaizdžiui. Gera taisyklė : pritrūkus idėjų visada verta žvilgterti į praeitį. Kai ieškome ko nors lengvai atpažįstamo ir elegantiško - atrandame retro arba vintage stilių.

Praktiškas dizainas. Patogiausia ir talpiausia visada liks casual stiliaus rankinė, nes ji labai praktiška. Šio dizaino rankinė ne tik atlieka darbines funkcijas, bet ir kaip nebūtų paradoksalu, ji gali pabrėžti moteriškumą. Casual - angl. nepastovus, neįpareigojantis, atsitiktinis. Casual stilius neapriboja žmogaus rengtis pagal tam tikras taisykles. Tai neįpareigojantis stilius, statistinio europiečio kasdienė apranga.


Rankinė/maišas . Rankinei/maišui šarmo priduoda neryškios linijos ir aiškių formų nebuvimas. Nebijokite eksperimentuoti: tokia rankinė gali būti derinama ne tik su klasikiniais drabužiais, bet ir su moderniais džinsais. Ši rankinės forma, nepaisant paprastumo, atrodo labai moteriška ir elegantiška, kuri be jokių sunkumų padeda papildyti įvairius įvaizdžius.

Kailinės rankinės. 2018 m. taps madingos rankinės iš kailio su ilgu plauku. Nuobodžiais ir nepastebimais jos tiesiog nebūna! Šalta rudenį ar žiemą jūsų įvaizdį puikiai papildys stilinga rankinė su kailio apdaila. Ir visai nesvarbu, ar jūsų drabužiuose bus kailių ar ne, tokia rankinė padovanos nuotaiką visam ansambliui.

Stilingas tandemas. Neįtikėtinai madingos šio rudens-žiemos laikotarpiu bus rankinės pagamintos iš tos pačios medžiagos kaip ir pagrindinis rūbas. Jos tiksliai pratęs įvaizdį ir sukurs vieną visumą, tokiu būdu pabrėžiant puikų jos savininkės skonį.

Kuprinė-rankinė. Kaip 2017 m. taip ir 2018 m. , bus paklausios ne tik mažos kuprinės, bet ir talpios. Kuprinė – tai stilinga ir praktiška, bet nešioti ją ant pečių jau nebemadinga. Stilistai siūlo laikyti kuprinę už rankenėlės. Kuprinių-rankinių populiarumas ir toliau kyla. Jų pasiūla ir pasirinkimas Lietuvoje kaip niekada didelis.

Egzotika. Egzotiškos odos rūšys, taip pat rankinės iš roplių imitacijos odos pakaitalo vienodai harmoningai ir gerai atrodys prie jaunų moterų ir elegantiško amžiaus moterų rūbų.

Gobelenas. Modeliai iš audinio sėkmingai papildyti spalvingais intarpais, papuošti įspūdingais pakabukais, siuvinėjimais, spalvotais akmenukais ar metaliniais elementais, taps universaliu variantu stilingam įvaizdžiui.

Siuvinėjimas. Naujame sezone bus labai populiarus siuvinėjimas ant rankinių. Išsiuvinėtos gėlės, gyvūnai, geometrinės figūros, raidės – tai padarys jūsų aksesuarą nepakartojamu ir madingu!

Spalvos. Kalbant apie moteriškų rankinių spalvas, artėjančiame sezone dizaineriai siūlo skirti ypatingą dėmesį ryškiems ir linksmiems atspalviams. Stilingos moterys tikrai gali nebijoti papildyti savo madingų aksesuarų kolekcijas rankinukais su geltonu, žaliu, bordo, rožiniu, oranžiniu atspalviais.

 

Ir atsiminkite: nėra idealaus įvaizdžio paslapties. Žaiskite, eksperimentuokite, o paskutinį akcentą jūsų stiliui suteiks stilingas aksesuaras – rankinė, parinkta pagal 2018 m. mados tendencijas .

 

Peržiūros: 41