Įdomūs faktai apie rankines, kuriuos verta žinoti

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Šiandien aš nusprendžiau pasinerti į rankinių pasaulį, kupiną paslapčių ir intrigų ir pateikti jums keletą įdomių faktų apie moterų mylimas rankines.


1. Pirmoji odinė rankinė, kokia mes ją žinome šiandien, buvo pagaminta 1841m. Londono meistro H.J. Cave pagal pramonės ir konditerijos magnato Samuelo Parkinsono užsakymą. H.J.Cave sukūrė pilną bagažo rankinių kolekciją visai Parkinsono šeimai, įskaitant mažą rankinuką iš tvirtos odos Parkinsono žmonai. Šiuo metu šis rankinukas yra vienas iš populiariausių eksponatų rankinių muziejuje Amsterdame .


2. Jau ne vienerius metus sklinda gandai, kad mados namai "Louis Vuitton" sudegina visas savo neparduotas rankines metų pabaigoje, siekiant užkirsti kelią rankinių kainų mažėjimui ir saugoti tokiu būdu prekės ženklo (brendo) išskirtinumą. Ar tai tiesa, lieka tik spėlioti, bet faktas, kad toks gandas suaktyvina susidomėjimą brendu.


3. Kaip aš jau minėjau, Amsterdame yra muziejus, skirtas rankinių , rankinukų, piniginių ir lagaminų istorijai ! Muziejaus kolekcijoje yra daugiau nei 3500 eksponatų. Seniausias iš jų priklauso 16 amžiaus pradžiai. Ir žinoma, pagrindiniai muziejaus lankytojai - moterys.


4. Brangiausias pasaulyje rankinukas «The Mouawad 1001 Nights Diamond Purse ", įtrauktas į Gineso rekordų knygą, yra vertinamas 3,8 mln dolerių. Rankų darbo rankinukas pagamintas prižiūrint vieno iš garsiausių juvelyrikos dizainerių Roberto Mouawad (Robertas Mouawad) . Rankinuką gamino dešimt juvelyrų ir amatininkų, kuriems prireikė iš viso 8800 valandų sukurti šį juvelyrinio meno šedevrą . Rankinė yra širdies pavidalo, pagamintas iš 18 karatų aukso ir inkrustuota 4517 deimantais, iš kurių 105 geltonos spalvos, 56 rožinės ir 4356 permatomi. Bendras rankinės paviršiaus deimantų svoris yra 381,92 karatų.


5. Rankinės pasirodė gerokai anksčiau nei drabužių kišenės. Piniginės monetoms buvo išrasti keletu šimtmečių anksčiau nei kelnėse ir sijonuose atsirado kišenės.


6. Nuo rankinių atsiradimo, jos buvo tradiciškai vyriškas dalykas. Senovės Egipto hieroglifai vaizduoja vyrų pinigines-rankines pakabintus ant juosmens, o senovės Afrikos šamanai (žinoma, vyrai) nešiojo spalvotas austas rankines ir rankines siuvinėtos karoliukais ir kitais papuošalais. Pasirodo, kad ir rankines mes pasisavinome iš vyrų.


7. Pasirodo, kad britai tikri rankinių fanatikai (fanai) . 2001 m. D.Britanijoje net buvo patvirtinta nacionalinė šventė, vadinama Nacionalinė rankinės diena ! Švenčiama ji kasmet spalio 4 d. Šia diena visos moterys kviečiamos aktyviai apsipirkinėti ir nusipirkti sau rankines visiems metams. 10% nuo kiekvienos nupirktos šia diena rankinės kainos, siunčiami į labdaros fondą kovai su krūties vėžiu. Puiki idėja!


8. Didžiausia rankinė pasaulyje - "Kelly Hermes ". Jos matmenys tokios didelės, kad joje ne tik laisvai tilps suaugęs žmogus, bet, panorėjus, ir pagyventi joje.. !

 

Kaip matote, rankinių pasaulyje galima rasti daugybę nuostabių ir įdomių faktų.

Ir dar ... Manau kiekviena moteris ar mergina svajoja nors akimirksniu pamatyti visą Victoria Beckham rankinių kolekciją, o dar geriau - pasimatuoti !

 

Peržiūros: 65