Pagyvinkite savo aprangą raudona rankine

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

   Kiekviena moteris nori būti pastebėta, nepriklausomai nuo amžiaus ir aprangos stiliaus. Raudona rankinė - didelis ir ryškus elementas, todėl ji tikrai pritrauks daug dėmesio. Ryški rankinė - savarankiškas aksesuaras, todėl vaidina svarbų vaidmenį aprangoje. Todėl, atkreipkite dėmesį, kad jūsų aprangoje būtų ne daugiau kaip dvi raudonos detalės. Pavyzdžiui : rankinė + skara ar šalikas, diržas + rankinė, pirštinės + rankinė. Niekada nederinkite rankinės ir avalynės spalvų tarpusavyje – tai nebemadinga.

   Mados stilistai rekomenduoja  raudona rankinę turėti kiekvienos moters garderobe, nes ji puikiai dera su daugeliu drabužių atspalvių  ir niekuo neišsiskirianti apranga tarsi atsigauna. Kiekvienas dizaineris jaučia pareigą įtraukti ją į savo kolekciją. Aišku, raudona rankinė negalima vadinti bazine rankine. Ji nepakeis juodos, rudos ar smėlio spalvos rankinių. Raudona rankinė - vienas iš nedaugelio aksesuarų, kuris nebijo sezoniškumo ir tendencijų. Ji yra visada madinga. Jau kelis dešimtmečius iš eilės raudona rankinė užima tvirtas pozicijas. Raudona rankinė nešiojo Audrey Hepburn, Jacqueline Kennedy ir Marilyn Monroe.

   Jeigu ruduo ar žiema nedžiūgina -­ pagyvinkite savo aprangą raudona rankine. O kokia būtent raudoną rankinę pasirinkti - didelė ar maža, vidutinė ar delninukė, spręsti jums, mielosios moterys.