Saffiano oda

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

     Saffiano oda - ypatinga  tekstūruotos odos rūšis, kurią išrado ir pirmą kartą panaudojo Mario Prada - "Prada" mados namų įkurėjas. Saffiano oda neginčytinai nusipelnė titulo -  ryškiausias įvykis 2012 m.  mados pasaulyje.


safiano-odos-rankine 2
 

   Rankinės, portfeliai ir piniginės iš saffiano odos pabrėžia savininko statusą, atspindi jo gerą skonį.  Atpažinti saffiano oda galima pagal kryžminius brukšnius, kurie karšto štampavimo būdu spausdinami ant odos. Tokio apdorojimo pasėkoje, oda tampa atspari braižymui ir trynimui. Padengimas vašku suteikia odai papildomą savybę - atsparumą vandeniui.

Saffiano oda prada

 

  Paskui "Pradą", daugelis mados namų, tokiu kaip "DKNY", "Ferragamo" ir "Michael Kors", pradėjo aktyviai naudoti šį odos tipą savo gaminiuose. Šis odos tipas tapo toks populiarus, kad jį pradėjo imituoti dirbtinės odos gamyboje. Dirbtinės eko odos paviršius, imituojantis saffiano odos tekstūrą, pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir natūralios saffiano odos paviršius. Lyginant su kitomis eko odos tekstūromis, ši priežiūros reikalauja mažiau ir tarnauja ilgiau.

  Jeigu gyvenate greitu ritmu, skubate ir nesaugote savo daiktų , tai rankinė ar piniginė iš saffiano odos sutverta būtent Jums.
 
 
Peržiūros: 6094