Rankinė - atskiras mados elementas

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

 Rankinė yra vienas iš svarbiausių moters aksesuarų ir atskiras mados elementas, ji gali neatpažįstamai pakeisti jūsų įvaizdį. Šiandien mes neįsivaizduojame savo gyvenimo be rankinės/rankinuko/tašės. Rankinė "pasakoja" apie žmogaus sielą. 

    Galima sakyti, kad rankinės pasirinkimą veikia mada arba stiliaus taisyklės („rankinė prie batelių“). Bet kad ir kokia būtų mada, yra didžiulis variantų pasirinkimas. O moteris renkasi būtent tą, kuris tinka jai. Rankinių mados tendencijos keičiasi taip pat dažnai kaip ir drabužių. Jų dėka labai lengvai galite pakeisti savo išvaizdą. Nors rankinių mados tendencijos keičiasi gana dažnai, per pastaruosius metus kai kurios pagrindinės rankinių formos išsilaikė. Taip pat labai išpopuliarėjo rankinės/maišai, jos įkvėptos garsenybių. Tokie maišai yra žvaigždžių mėgstamiausi, todėl tai ir įtakojo rankinių madas. Jų dėka galite kurti savitą stilių, o patys maišai yra labai praktiška ir madinga! Jei nenorite išsiskirti ryškia apranga, tuomet išskirtinumui galite naudoti rankines. Jei jūs mėgstate klasikines spalvas, tai dabar pats laikas įsileisti ryškių spalvų į savo stilių, ypatingai vasarą. Todėl, jei domitės mada privalote ryškias spalvas įtraukti į savo garderobą arba stiliaus detales. 

      Yra nemažai pagrindinių spalvų tendencijų rankinėms šiam sezonui. Rinkitės pačių įvairiausių spalvų rankines/maišelius ir pabrėžkite savo stilių. Venkite savo įpročio pagrinde rinktis juodas rankines. 
Rinkdamosi rankines, vadovaukitės savo skoniu ir nebijokite eksperimentuoti. Nedidelės rankinės ar didžiuliai modeliai, ryškių ar neutralių atspalvių, medžiaginės ar odinės... Šių metų pavasario ir vasaros rankinių pasirinkimas begalinis.
     Kuo ryškesnė bus jūsų rankinė, tuo geriau. Oranžinės, geltonos, mėlynos, rožinės, raudonos rankinės tinka įvairioms nuotaikoms ir prie įvairių stilių. Jei norisi žaismingumo, atkreipkite dėmesį į modelius su ryškiais raštais.
Mados padangės neapleidžia retro stiliaus rankinės. Nebūtina nešioti tokios rankinės prie sijono ar tvido švarkelio, ji puikiai tiks ir prie džinsų.
     Spalvos taip pat daug pasako apie rankinės savininkę: juodas rankines mėgsta konservatyvios, pastovios moterys. Ruda – stabilumo spalva, ją renkasi gyvenime savo tikslus suradę moterys. Raudoną renkasi siekiančios atkreipti į save dėmesį. Balta – dažniausiai mėgstama ypatingai tvarkingų moterų. Mėlyna ir žalia – harmoningų asmenybių. Rožinę spalvą renkasi tos moterys, kurios savyje turi daug gyvenimo džiaugsmo.
 
 
Peržiūros: 2647